(09) 4393 810 info@oif.fi

Office Innovations Finland – Toteutamme toimivampaa!

Office Innovations Finland Oy

Showroom: Kappelitie 6 D 3.krs, 02200 Espoo
Vaihde: (09) 4393 810
Sähköposti: info@oif.fi
Web: www.oif.fi

Sijaintimme kartalla

Henkilöstön yhteystiedot

Avainlukuja

• Perustettu 2005
• Tytäryhtiö Office Innovations Vantaa Oy
• Liikevaihto 8 M€  • Henkilöstö 30
• Hallinnoimme yli 3000 laitetta 200 kaupungissa
• Hallinnoimme yli 200 laitemallia kuudelta eri valmistajalta

         

Lomake 331933768 näytetään tässä.

Johto ja myyntiryhmä

Jani Michelsson

Managing Director
+358 400 413 678
jani.michelsson@oif.fi

Tommi Andersson

Partner
+358 50 567 2810
tommi.andersson@oif.fi

Peter Nortamo

Partner / OIV
+358 40 586 9850
peter.nortamo@oiv.fi

Lasse Talikka

Customer Service Director
+358 50 550 1614
lasse.talikka@oif.fi

Jukka Siltanen

Sales Director
+358 40 513 2232
jukka.siltanen@oif.fi

Tom Långström

Sales Manager
+358 50 555 8311
tom.langstrom@oif.fi

Jutta Blomqvist

Account Manager
+358 50 594 7018
jutta.blomqvist@oif.fi

Miikka Laakkio

Account Manager
+358 50 500 4658
miikka.laakkio@oif.fi

Markus Välikangas

Account Manager
+358 44 355 8091
markus.valikangas@oif.fi

Thomas Sundström

Account Manager
+358 50 357 2460
thomas.sundstrom@oiv.fi

Ari Kalenius

Account Manager
+358 50 511 4172
ari.kalenius@oif.fi

Neea Strangeway

Account Manager
+358 45 134 7662
neea.strangeway@oif.fi

Tervetuloa henkilökohtaiseen esittelyyn Espoon Showroomiimme!

Here is displayed interactive form 424094780

Office Innovations Finland Oy

Showroom: Kappelitie 6 D 3. krs, 02200 Espoo, Finland